Svadobné videá

Súčasné svadby sú v znamení jemnosti, romantiky, kúzla lásky a zamilovanosti. Úloha kameramana znie jasne: zachytiť atmosféru kľúčových okamihov a uchovať ju pre manželov na kvalitnom videozáznamu. Tejto práce sa zhostíte so všetkou zodpovednosťou a vytvorím pre vás ako svadobné klip , tak svadobné film. Doba spracovania filmu je zvyčajne 1 až 4 mesiace. Na rozdiel od iných položiek svadobného rozpočtu efekt videozáznamu pretrvá aj pre ďalšie generácie, preto sa na ňom určite neoplatí šetriť.

Propagačné videá pre firmy

Multimédiá vládnu – oslovte širokú verejnosť špičkovými promo videami ! Produktové video , firemné video , náborové video . Dopyt po modernú a hlavne rýchlo zrozumiteľnú prezentáciu / video prezentáciu neustále rastie. Máte ju už aj vy? Nie? Pomôžeme vám nájsť tú najvhodnejšiu cestu.

Živé vysielania, koncerty, stužkové slávností a iné.

Natočíme pre vás akúkoľvek udalosť. Zaujalo ťa naše portfólio? Tak neváhaj a kontaktuj nás a my ti pripravíme skvelú cenovú ponuku. Najväčšou výhodou je schopnosť poskytnúť veľké množstvo informácií zvukom i obrazom, za relatívne krátky čas. Tieto sú podávané vždy v rovnakom rozsahu, štruktúre, je možné sa k nim vrátiť, či ich elektronicky šíriť.
TELEFÓN

+421 948 889 387

EMAIL

info@lepocreative.eu

Adresa

Trojičné námestie 191,
Tvrdošín 027 44