Všetko Pre Vášu Svadbu

Svadobný deň sa stane jedným z najdôležitejších dní vášho života a určite naň budete ešte dlho spomínať. Chcete však vedieť ako na tento deň nikdy nezabudnúť? Na túto otázku vám náš svadobný fotografsvadobný kameraman radi odpovedia.

Svadobný Kameraman

Váš svadobný deň je neopakovateľný zážitok, a tak si zaslúži byť zachytený celý. Preto s vami my aj naša kamera budeme presne tak dlho, ako potrebujete – od ranných príprav u nevesty a ženícha (vlasový styling, líčenie, odobierka …), cez obrad, gratulácie, hostinu, krájanie torty, prvý spoločný tanec, až po popoludňajšej hry a večernú zábavu.

Používame najmodernejšiu techniku na natáčanie, aby sme zachytili detaily vášho dňa v najvyššej kvalite. Ku svadobnému video záznamu dostanete aj krátky umelecký zostrih vo forme svadobného klipu, aby ste sa oň mohli podeliť s vašimi blízkymi.

Svadobný Fotograf

Fotografie zo svadby sú celoživotnou spomienkou na váš veľký deň a preto je potrebné, aby ste nepodcenili prípravu a výber dobrého a skúseného svadobného fotografa. Svadobný fotograf vám poradí, čo všetko si na fotografovanie priniesť a celkovo s vami preberie jednotlivé časti vášho svadobného dňa, aby sa nič neponechalo náhode.

USB Box

Držíme krok s dobou a preto vám svadobné fotografie, video záznam aj video klip odovzdáme v elegantnom USB boxe. Doba spracovania svadobných fotografií záleží na množstve nafotených fotografií, ale bežne sa táto doba pohybuje okolo 2-12 týždňov, video záznam 2-3 mesiace, podľa sezóny. Na našich fotografiách a videách si dávame veľmi záležať a chceme, aby výsledok bol dokonalý a aby ste vy boli naozaj spokojní.

Často Kladené Otázky

Ak chceš zistiť dostupnosť termínu prosím využi kontaktný formulár alebo nám zavolaj na číslo (+421) 940 634 416 a my ti radi termín overíme.

Ceny našich služieb nájdeš v cenníku nižšie na nižšie na tejto stránke.

Po objednaní našich služieb je nutné zaplatiť zálohu na účet, aby sme tvoj termín zarezervovali.

Na presnom čase príchodu kameramana alebo fotografa sa dohaduje pár dní pred daným termínom tvojej svadby. Kontaktovať ťa budeme my na tebou určené telefónne číslo, priložené v objednávke.

Odovzdanie fotografií trvá 2-12 týždňov, video záznam 2-3 mesiace. Záleží podľa vyťaženosti v danej sezóne.

Zmenil sa termín tvojej svadby? To nevadí! Radi ti termín presunieme na iný dátum.
Zálohy sú nevratné.

Cenník

Vyskladaj si svoj balíček na mieru. Využi zľavy pri kombinovaných balíčkoch ešte dnes! Nenašiel si čo si hľadal? Napíš a spravíme ti ponuku na mieru