Nevesta a jej MUST HAVE ..radí fotograf

Organizácia svadby znamená, že máme takmer všetko zapínané do posledného gombíka. Presne – takmer.

Už máte objednanú sálu,kostol,svadobné šaty,svadobný kameramansvadobný fotograf sú objednaní tiež ale sú prípady, ktoré sa nedajú predvídať, a preto sa oplatí zobrať si so sebou pár maličkostí, aby ste ušetrili nejaké nepredvídané situácie. Pády a zakopnutia sa stávajú, preto je dôležité byť na ne dobre pripravený!

Čo by ste si mali vziať so sebou v tento dôležitý deň, aby ste sa cítili sebaisto a bezpečne? Nižšie nájdete nápady a inšpiráciu!

Vreckovky

Najzákladnejšia vec, ktorá vám môže byť veľmi užitočná. Taký „must have“ v tento deň. Nikdy neviete, ktorý moment vás tak dojme, že vám budú tiecť slzy… Nie je to žiadna tragédia ale tragédiou môže byť rozmazaná maskara na svadobných fotografiích či vo svadobnom videu.Utierky majú aj iné využitie. Okrem toho sú malé, ľahké a multifunkčné. Oplatí sa ich mať! Môžete si ich kúpiť v minibalíčkoch, ktoré sa zmestia prakticky do každej tašky. Hoďte aspoň jeden balíček svojej družičke alebo svedkovi, aby ho mali počas omše.

A ešte vždy je po ruke váš svadobný fotograf či kameraman,ktorý vám vždy rád pomôže,ale treba byť stále pripravení.

Kozmetika na líčenie

Presnejšie ide o kozmetiku na korekcie. Rúž s bozkami a po jedle nevydrží celú noc, maskara sa môže pri plači rozmazávať a naša pokožka môže časom prestať žiariť… Čo potom? Váš svadobný fotograf vás na to určite upozorní ale tu nám nepomôžu ani šikovné ruky svadobného fotografa pri úprave svadobných fotografií.Najlepšie je mať nablízku rúž so správne zvoleným odtieňom, maskaru . Oplatí sa mať so sebou aj transparentný púder, ktorý zachová efekt sviežej pleti. Každá z vás chce určite na svadobných fotkách vyzerať sviežo a žiarivo, však?

Mnoho kozmetických prípravkov je možné zakúpiť v miniatúrnych verziách, vďaka ktorým bude oveľa jednoduchšie skryť ich do svadobných náležitostí.

Nezabudnite na vlasy

Počas tanca a zábavy nebude váš svadobný účes už vyzerať tak, ako keď ste odišli od kaderníka. Je vhodné nosiť lak na vlasy na neposlušné pramene, sponku a hrebeň. Pripravte si aj sponky na záchranu vypadávajúceho svadobného závoja alebo rôznych ozdôb / kvetov, ktoré budete mať vo vlasoch. S takouto sadou nebudete pri zábave obmedzovaní, pretože budete mať celý „opravný“ balík!

Takisto sa vám účes zničí počas svadobného fotenia v prírode a natáčania videa.

Váš svadobný fotograf či kameraman sa budú snažiť zachytiť každý pekný záber či moment.

Cítiť sa sviežo

Každá nevesta sa chce na vlastnej svadbe a hostine cítiť pohodlne. Veľa hodín zábavy, stresu a jedla môže znamenať, že časom možno budeme potrebovať dentálnu niť, žuvačku, zubnú pastu, deodorant, parfum a vlhčené obrúsky. Tak na ne nezabúdajte, s najväčšou pravdepodobnosťou ich využijete!

Keby niečo…

Na svadbe môžu nastať rôzne situácie. Nikdy neviete, či sa vám neroztrhnú pančuchy, niekto vám nestúpi na vlečku a či si nezašpiníte šaty svadobnou tortou … Koniec koncov, deň svadby a recepcie je veľa stresu a únavy. Môže sa stať, že vás začne bolieť hlava od emócií alebo že dostanete žalúdočnú nervozitu zo stresu. V takýchto situáciách budú účinné lieky, pripravte si mini lekárničku s liekmi proti bolesti  s náplasťami na odieranie. Navyše si so sebou vezmite mini súpravu na šitie a spoľahlivé utierky proti škvrnám

V aute

Niektorí ľudia zabúdajú, že po odchode z kostola sa oplatí mať v blízkosti pár vecí: minerálku a malé občerstvenie. Pri nastupovaní do auta je dôležité, aby boli tieto veci na dosah ruky. V tento deň budete od rána zaneprázdnení a v strese, takže je veľmi pravdepodobné, že nebudete mať dostatok času na jedenie (alebo nebudete zvládať stres) a bude fajn piť vodu, hlavne v horúcich dňoch. Zjesť niečo pred príchodom na izbu je tiež veľmi praktické, tradične si nevesta a ženích musia pri príchode vypiť pohár vodky, potom šampanského – radšej to nerobte nalačno.

Čo ešte stojí za to si vziať?

Bez toho sa nepohneš! Nie je nič horšie ako nevesta so zlou náladou. Aj keď dôjde k nešťastiu, neoplatí sa znepokojovať!

Pridaj komentár