O nás

KTO SME? ČO SME?

– viac ako 10 rokov sme tu už pre vás
– viac ako 500 natočených a nafotených svadieb
– viac ako 680 dokončených projektov

Sme tím ľudí, ktorý svoje HOBBY pretavili do profesionality. Sme štúdio, ktoré sídli v Tvrdošíne na Orave. Kamerujeme a fotografujeme svadby, stužkové slávnosti, koncerty, propagačné materiály pre firmy a partnerov a podobne. 

Sme zohraný tím svadobného fotografa a svadobného kameramana, na svadbe si neprekážame, ale pomáhame a tak, keď zvolíte nás nemôže sa Vám stať, že sa fotograf s kameramanom budú dohadovať, čo, kto, kedy fotí alebo točí alebo kam si kto stúpne. Vyhnete sa zbytočnému stresu z dvakrát vysvetľovania toho istého az pochýb či sa Tí dvaja spolu dohovoria. V našom svadobnom príbehu nikdy nechýbajú hlavné udalosti dňa ako svadobné prípravy, obrad, svadobné zvyky, hostina, svadobné veselie, ale nezabúdame ani na lásku, ktorá celú svadbu sprevádza, emócie, slzičky mamičiek, dojatie a šťastie. Vyfotografujeme vám svadbu podľa vašich predstáv. Zachytíme svadobný deň jednoducho, tak ako bežal (nevesty niekedy hovoria, že priamo letí). 

" PROFESIONÁLNY TÍM FOTOGRAFOV A KAMERAMANOV S DLHOROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI A OSOBNÝM PRÍSTUPOM "

Osobný prístup

Náš prístup je priateľský a nenútený. Fotenie a natáčanie nás baví a chceme, aby bavilo aj Vás. V našej ponuke máme pre Vás všetko.

Profesionalita

Za súčasť úspechu pri svadobnom fotení považujeme starostlivú prípravu , táto príprava pre nás ako profesionálov začína už na začiatku pri dohadovaní svadobného termína.

Kompletné služby

Snažíme sa všetkým snúbencom ponúknuť tú najvyššiu úroveň fotografovania a kamerovania na ich svadbe a následne vytvorenie jedinečného výsledku.