O nás

KTO SME? ČO SME?

LepoCreative je profesionálna spoločnosť zameraná na kamerovanie a fotografovanie svadieb, stužkových a podobných udalostí. S vyše desaťročnými skúsenosťami a tímom talentovaných fotografov a kameramanov, sme presvedčení, že dokážeme zachytiť každú chvíľu vašich životných udalostí.

Našou misiou je uchovať vaše najkrajšie spomienky na celý život prostredníctvom kreatívnych a jedinečných fotografií a videí. Veríme, že vaše svadobné alebo stužkové fotografie a videá sú dôležitým súčasťou vášho života a radi vám pomôžeme zachovať tieto nezabudnuteľné okamihy.

Náš tím odborníkov vám poskytne najlepšie služby kamerovania a fotografovania, aby ste sa mohli vždy vrátiť k týmto úžasným spomienkam. Či už ste mladomanželia, absolventi alebo hostia, môžete byť istý, že naša práca bude vyzerať profesionálne a dokonale.

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes, aby sme mohli spoločne vytvoriť nezabudnuteľné spomienky na vašu svadbu, stužkovú alebo inú dôležitú udalosť. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

– viac ako 12 rokov sme tu už pre vás
– viac ako 556 natočených a nafotených svadieb
– viac ako 733 dokončených projektov

Sme tím ľudí, ktorý svoje HOBBY pretavili do profesionality. Sme štúdio, ktoré sídli v Tvrdošíne na Orave. Kamerujeme a fotografujeme svadby, stužkové slávnosti, koncerty, propagačné materiály pre firmy a partnerov a podobne. 

Sme zohraný tím svadobného fotografa a svadobného kameramana, na svadbe si neprekážame, ale pomáhame a tak, keď zvolíte nás nemôže sa Vám stať, že sa fotograf s kameramanom budú dohadovať, čo, kto, kedy fotí alebo točí alebo kam si kto stúpne. Vyhnete sa zbytočnému stresu z dvakrát vysvetľovania toho istého az pochýb či sa Tí dvaja spolu dohovoria. V našom svadobnom príbehu nikdy nechýbajú hlavné udalosti dňa ako svadobné prípravy, obrad, svadobné zvyky, hostina, svadobné veselie, ale nezabúdame ani na lásku, ktorá celú svadbu sprevádza, emócie, slzičky mamičiek, dojatie a šťastie. Vyfotografujeme vám svadbu podľa vašich predstáv. Zachytíme svadobný deň jednoducho, tak ako bežal (nevesty niekedy hovoria, že priamo letí). 

" PROFESIONÁLNY TÍM FOTOGRAFOV A KAMERAMANOV S DLHOROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI A OSOBNÝM PRÍSTUPOM "

Osobný prístup

Náš prístup je priateľský a nenútený. Fotenie a natáčanie nás baví a chceme, aby bavilo aj Vás. V našej ponuke máme pre Vás všetko.

Profesionalita

Za súčasť úspechu pri svadobnom fotení považujeme starostlivú prípravu , táto príprava pre nás ako profesionálov začína už na začiatku pri dohadovaní svadobného termína.

Kompletné služby

Snažíme sa všetkým snúbencom ponúknuť tú najvyššiu úroveň fotografovania a kamerovania na ich svadbe a následne vytvorenie jedinečného výsledku.

Zdieľaj tento článok: