Fresh & Roll

FRESH&ROLL sa venuje výrobe čerstvej zmrzmilny výhradne z čerstvých ingrediencií priamo pred očami zákazníka. Takto vyrobená zmrzlina je dokonalým chuťovým ale aj vizuálnym zážitkom. Môžete sa tešiť na práve talianske gelato v spojení čerstvého ovocia, rôznych sušienok ale aj alkoholu.

Pôsobenie: Celá SR

WEB: www.freshandroll.sk     

Facebook: www.facebook.com/freshandrollsk         

Instagram: freshandrollsk

DJ MIH

Som eventový DJ ktorý sa s radosťou postará o Vašu akciu. Mojou snahou je každému zákazníkovi maximálne vyhovieť. 

WEB: www.djmih.sk     

Facebook: www.facebook.com/djmihsk 

Instagram: dj.mih

DJ Lukas Matej

Tanečné zábavy, Svadby Plesy, Stužkové, Rodinné oslavy, Firemné akcie, Video projekciu… Na každej akcii sú iní ľudia, z toho sa samozrejme odvíja aj moja hudobná produkcia. Môj archív obsahuje pestrý repertoár pre všetky vekové kategórie, hity súčastnosti, ako aj rokov minulých (70″,80″,90″roky svetovej aj česko-slovenskej tvorby) príp. sa dokážem prispôsobiť vašim požiadavkám.

WEB: www.djlukasmatej.sk   

Facebook: www.facebook.com/djlukasmatej

Instagram: lukasmatej

Art Hotel Kaštiel

Art Hotel Kaštieľ je jedinečné hotelové zariadenie, ktoré vzniklo rekonštrukciou jedného z najreprezentatívnejších barokových šľachtických sídiel nachádzajúcich sa v oblasti južného Slovenska. Hotel je situovaný uprostred rozľahlého historického anglického parku so vzácnymi drevinami, iba 20 km od centra Bratislavy, na kraji obce Tomášov.

Art Hotel Kaštieľ je ideálne miesto pre Vašu svadbu, firemnú konferenciu, rodinnú oslavu, nedeľný obed či stretnutie s priateľmi. Ponúka luxusné ubytovanie a rôznorodé aktivity.

WEB: www.hotelkastiel.sk

Facebook: www.facebook.com/hotelkastiel

Instagram: hotelkastiel

OZVUČENIE-SK

Kvalitný zvuk a dobre osvetlenie sú neodmysliteľnou súčasťou kultúrneho podujatia. Ak vás nie je vidieť a počuť, vaša prezentácia alebo vystúpenie nemôže skončiť úspechom. Osvetlenie dotvára príjemnú atmosféru pre divákov ako aj pre vystupujúcich. Dbáme o to, aby každé podujatie bolo nielen zvukovým ale aj vizuálnym zážitkom. 

WEB: www.ozvucenie-sk.sk

E-mail: info@ozvuceniesk.sk