AKO FOTIŤ SVADOBNÉ FOTOGRAFIE, KEĎ SA HANBÍTE PRED KAMEROU?

Postupujte podľa týchto tipov, aby ste pred fotoaparátom nezamrzli.

Vzhľadom na to, že vaša svadba je emotívny a šťastný zážitok, určite to budete chcieť zdokumentovať. Ak však státie pred kamerou znie ako vaša najhoršia nočná mora, fotenie svadobných fotografií vo vás môže spôsobiť nepokoj. Aby ste to mali ľahšie, využite profesionálnych svadobných fotografov , aby vám poskytli najlepšie tipy na fotenie svadobných fotografií, najmä ak sa hanbíte pred fotoaparátom.

Je veľmi bežné, že páry sú z fotografovania nervózne, no existujú hmatateľné triky, aby vaše fotenie prebehlo hladko. Zaujíma vás,aké sú to? Nižšie nájdete všetky najlepšie tipy na fotenie svadobných fotografií, ak sa bojíte fotoaparátu.

1. Najmite si svadobného fotografa, ktorému dôverujete

Profesionáli sú v tomto jednotní. Absolútne najlepší spôsob, ako zabezpečiť, aby ste sa pri fotení svadobných fotografií cítili pohodlne, je spolupracovať s niekým, komu dôverujete. Aj keď je veľmi dôležité pozrieť si portfólio profesionálov a uistiť sa, že sa vám páči ich štýl, mali by ste sa tiež uistiť, že sa vám páči ich osobnosť.Potrebujete niekoho s dobrými režijnými schopnosťami, pozitívnou osobnosťou a upokojujúcim vystupovaním.

2. Naplánujte si stretnutie

Cvičenie robí majstra – a svadobné fotografie nie sú výnimkou. Ak sa obávate, že počas svadobného dňa nezískate skvelé fotografie, naplánujte si stretnutie s fotografom. To vám umožní spoznať svojho fotografa a pomôže vám cítiť pohodlne sa pred kamerou.

3. Zamerajte sa na svojho partnera

Ak vás pohľad do fotoaparátu znervózňuje, sústreďte sa na iné veci. Jedna z najlepších možností? Váš partner, samozrejme. On je váš bezpečný priestor, takže sa sústreďte na jeho osobu. Fotograf bude pracovať okolo vás.

4. Dajte si drink

Áno vážne. Nie je nič zlé na tom, ak si pred svadobnými fotkami doprajete trochu tekutej odvahy. V skutočnosti to profíci odporúčajú pre páry, ktoré sa pred kamerou cítia extra nepríjemne. Ak ste naozaj nervózni, dajte si pohár šampanského. Dáva to ľuďom krídla a je menej pravdepodobné, že budú strnulí alebo sa budú falošne usmievať.

5. Smejte sa (aj keď sa vám to zdá nútené alebo trápne)

Ak sa cítite nervózne, smejte sa nahlas s partnerom. Môže sa to zdať trápne, ale funguje to naozaj dobre. Smiech v skutočnosti vytvára skvelé obrázky.Tak sa chyťte za ruky alebo sa len nemotorne smejte, pretože niekedy môžu byť tie malé chvíle medzi tým naozaj roztomilé.

6. Rozprávajte sa

Komunikácia s partnerom je tiež skvelý spôsob, ako počas fotenia vyvolať autentické emócie. Preto sa rozprávajte.

 

Pridaj komentár