DRON NA SVADBU

Prítomnosť drona na svadbe sa dá vysvetliť dvoma spôsobmi. Na jednej strane je to vnímané ako rozmar alebo zbytočný výdavok a na druhej strane ako moderná technológia, ktorá robí svadobný deň ešte výnimočnejším. Výborne sa hodí najmä na svadby v exteriéri – je to predsa jediná takáto udalosť v živote a je škoda na nej šetriť: ako nájsť kompromis medzi tradíciou a modernizáciou?

Napriek rastúcej popularite dronov na svadbách, tradiční svadobný kameraman a svadobný fotograf nezanikajú . Natáčanie obradu zo vzduchu je skôr doplnením ich práce o ďalší materiál – veď každá nevesta a ženích chce mať z tohto výnimočného dňa jedinečné zábery.Mnohí z nich si paralelne objednávajú dron aj kameramana, pretože tak dokážu zachytiť prchavejšie momenty. Spoločnosti špecializujúcich sa na natáčanie svadieb z vtáčej perspektívy pribúda a dron už nie je len rozmarom tých najbohatších. Ak snúbenci nie sú úplne presvedčení o výbere tohto spôsobu natáčania svojej svadby, môžu sa poradiť so svadobným kameramanom.

Určite vám poskytnú všetky potrebné informácie, postarajú sa o detaily a vypracujú cenovú ponuku.

Prenájom dronu na svadbu

Ak sme už pri financiách: koľko stojí prenájom dronu na svadbu? Natáčanie svadby týmto zariadením nie je príliš veľkým nákladom: ceny začínajú približne od 70eur za deň.

Ako sme už vyššie spomínali,dron nieje výsadou len pre bohatých snúbencov.

Ak má vášu svadbu navštíviť kameraman s dronom, mali by ste si dať záležať na niekoľkých detailoch. Po prvé, je veľmi dôležité, aby ste si vytýčili dostatočný čas na kamerovanie v prírode.

A za druhé,dohodnúť si všetky detaily s vašim svadobným kameramanom ohľadom natáčania dronom počas vášho svadobného dňa.

Tak čo?Dokážete využiť aj vy nové moderné technológie?

 

Pridaj komentár