SAVOIR-VIVRE KAMERAMANA A FOTOGRAFA NA SVADBE

Svadobné video a svadobné fotografovanie je špecifické odvetvie. Spôsob a štýl práce je pre nás dôležitý z technických aj obrazových dôvodov. Preto by mal byť každý svadobný kameraman a fotograf oblečený elegantne, aby na svadobnom obrade nevyčnieval od ostatných hostí.

Ako prebieha nakrúcanie svadby v kostole?

Naši zamestnanci majú povolenie na prácu v sakrálnych stavbách. Naši kameramani a fotografi sú vyškolení a dobre informovaní o tom, ako sa správať v kostole pri natáčaní svadby. Je to veľmi dôležité, pretože počas svätej omše platia pre svadobného fotografa a kameramana prísne pravidlá, aby sa správali dôstojne a nenarúšali obrad. Našou úlohou je byť čo najviac neviditeľní a nasnímať zo svadby čo najlepšie video a fotografie pri dodržaní všetkých pravidiel, ktoré v posvätnej stavbe panujú.

Môže kameraman alebo fotograf piť na svadbe?

V svadbe a svadobnom priemysle sa pohybujeme už niekoľko rokov. Nevieme si predstaviť situáciu, že by svadobný kameraman alebo fotograf konzumovali alkohol. Natočiť film a nafotiť fotky zo svadby je práca, nie hra pre kameramana či svadobného fotografa.

Vášeň sa počíta

Veríme, že veľmi dôležitý je aj optimizmus a pozitívny prístup pri natáčaní svadby. Je to veľmi dôležitý a radostný moment. Nevieme si predstaviť pracovať s postojom, že len natočíme svadobný film a ideme domov.  Svadobný kameraman či fotograf by mali mať podľa nášho názoru veľa entuziazmu pre prácu, umeleckú a technickú zručnosť. Môžete si byť istí, že svadobné video a svadobné fotky budú v tej najlepšej forme. Sme proste takí!