Dôvody prečo by ste mali mať na svadbe kameramana

Oplatí sa mať na svadbe kameramana? Ak pôjdete na fórum, zistíte, že svadobný kameraman je zbytočný výdavok a hostia sa budú hanbiť hrať pred cudzími ľuďmi pobehujúcimi s kamerami. Verte či nie, títo ľudia väčšinou o pár mesiacov napíšu: „Pozná niekto svadobného kameramana, ktorý by mal o mesiac voľný termín? Neplánovali sme to, ale rozhodli sme sa, že chceme svadobný film.“ Preto, ak ste stále zvedaví, máme dôvody, ktoré vás presvedčia, že dobrý svadobný kameraman by mal byť na prvom mieste vášho zoznamu.

Svadobný film zaznamená vaše emócie

Vaše emócie sa budú meniť z minúty na minútu. Ten smiech na obrázku nepočuť. Neuvidíte dynamiku, ktorú dokáže sprostredkovať iba svadobný film. Fotografie zachytávajú okamihy. Najlepší fotografi zachytávajú tie najdôležitejšie. Dobrý svadobný kameraman zaznamenáva, ako sa tieto emócie zmenili, ako ste prešli z jedného stavu do druhého, a to sa deje veľmi rýchlo. Moderný svadobný film je ako film v kine – je radosť sa naň pozerať, akcia je dynamická a srdce sa zrýchľuje v tých najdojímavejších momentoch.

Dôvody prečo by ste mali mať na svadbe kameramana

Strávili ste toľko času prípravou

Plánovanie svadby je obrovská výzva. Mesiace si vyberáte miesto, kde strávite najkrajší deň svojho života. Konečne je čas urobiť rozhodnutie. Vybrali ste si hudbu, ktorá  poteší všetky generácie, elegantné kvety, ktoré by oslavu ozvláštnili, a  svadobné šaty, ktoré sa dokonale prispôsobia telu a dobre reagujú na každý pohyb. To všetko síce poteší na fotografiách, ktoré si dáte na komodu, no pieseň na prvý tanec a prípitky nebudete počuť. Neuvidíte totiž, ako sa vám pri nasadzovaní obrúčok triasli ruky. Svadobný film vám umožní zaznamenať malé gestá, dôležité počas svadobného dňa a vytvoriť tak úplne iný obraz. 

Dôvody prečo by ste mali mať na svadbe kameramana

Dobrý svadobný film nikdy neomrzí

Určite si pamätáte na časy, keď kameraman prišiel na svadbu s obrovskou kamerou, takže sa ledva hýbal, a potom poslal dva disky s tromi hodinami svadobného filmu. Plán bol takýto:” prvýkrát si to pozrieme celé, potom už len tie najlepšie zábery.” Zaviazanie topánok a zapínania závoja ste ale nestihli. Pretočili ste tu časť. Och, vychádzajú z kostola! Sledovali ste to a potom ste sa vrátili k prísahe. Svadobná hostina. Nakoniec. Nie, ešte večera, sto rokov, druhý chod… Konečne tancujú! Fíha! 

Uvoľnite sa, doba sa zmenila, natáčanie svadieb – našťastie – tiež. Vieme, že nikto nevydrží niekoľko hodín pozerať sa na to isté. Ani filmy s Juliou Roberts netrvajú dlhšie ako dve hodiny. Preto vám ponúkame svadobný film, ktorý bude obsahovať najdôležitejšie momenty tohto krásneho dňa. Nebude chýbať dostatok emócií, dynamiky, nádherného obrazu a dobre nahratých zvukov. Garantujeme vám, že premietanie po obdržaní USB disku od nás nebude vaše jediné. Budete chcieť vidieť seba a svojich blízkych v svadobnom filme niekoľkokrát. Len si nezabudnite pripraviť pukance pred stlačením tlačidla PLAY, pretože tu nebude scéna, ktorú by ste mohli preskočiť. Aj keď nemáte dostatok trpezlivosti – uvoľnite sa – je to dôležité preto, aby ste si svadobný film užili naplno. Pripravíme pre vás dynamický krátky svadobný film, do ktorého zahrnieme tie najdôležitejšie momenty. 

Svadobného kameramana musíte mať!

Svadobné video je tou najlepšou spomienkou na svoj veľký deň. Prítomnosť kameramana na svadbe zaručí, že spomienky budú zaznamenané a zostanú vám navždy. Garantujeme vám, že svadobný film, ktorý pre vás pripravujeme, si pozriete viackrát ako film Sám doma .