PRSKAVKY NA SVADBE

V poslednej dobe sú prskavky veľmi obľúbené, dá sa dokonca povedať, že sa stali hitom! Pri prezeraní svadobných fór nie je ťažké nájsť množstvo svadobných fotografií, na ktorých nevesta, ženích a ich hostia držia v rukách prskavky a svadobný fotograf zvečňuje túto atmosféru na svoj fotoaparát. Čo je na nich, že sa stali obľúbenou svadobnou atrakciou? Atmosféra, ktorú vytvárajú, je priam kúzelná a tieto svadobné fotografie budú pre novomanželov spomienkou na ich najkrajší deň roky!Je to jeden z tých nápadov, ktorý nevyžaduje veľa peňazí, takže je veľmi ľahko dostupný pre každú nevestu a ženícha-veľa muziky za málo peňazí. Kedysi boli lampáše veľmi módne, ale sú drahšie.Prskavky sú skvelou alternatívou alebo inak povedané,sú takým malým ohňostrojom na svadbe.

Úžasnú atmosféru prskaviek mladomanželia využijú ako alternatívu ohňostroju alebo na záver svadby.

Kedy môžeme použiť prskavky na svadbe?

Dajú sa použiť ako pozdrav pre novomanželov, ktorí prídu do sobášnej siene (najmä v jesennom a zimnom období, keď sa skoro stmieva). Krásny efekt sa dá dosiahnuť aj pri prvom tanci alebo pri krájaní torty na svadobnej hostine. Na to je najlepšie dať svojim hosťom prskavku ako darček vopred. Na obale môže byť štítok s nápisom od vás. Svojim hosťom môžete dopriať viac kúskov, ktoré vám vystačia na organizovanie prskavkových atrakcií, alebo si ich môžu odniesť aj domov. Úžasnú atmosféru prskaviek mladomanželia využijú ako alternatívu ohňostroju alebo na záver svadby. Najčastejšie však ide o lákadlo pre hostí, organizované v akomkoľvek vopred dohodnutom čase svadby,aby to nezasahovalo do iných udalostí.

Prečo je to taký skvelý nápad?

Prskavky a ich strieborno-zlaté trblietky vytvárajú nádhernú, romantickú atmosféru. Dávajú nádheru a mágiu tomuto špeciálnemu okamihu, ktorým je svadba. Sú zaujímavým a originálnym lákadlom pre mnohých svadobných hostí, najmä tých, ktorí sa s touto formou zábavy ešte nestretli. Je to tiež dobrá príležitosť zmobilizovať všetkých hostí, aby sa „pohli“ spoza stola a zhromaždili sa na jednom mieste .Prskavky sú bezpečné a lacné – a efekt je fenomenálny!

Prskavky sú skvelou alternatívou alebo inak povedané,sú takým malým ohňostrojom na svadbe.

Atrakcia s prskavkami – ako si ju zorganizovať a na čo nezabudnúť?

V prvom rade si na začiatku premyslite koncept s vaším svadobným fotografom – či chcete prskavky zapáliť v ineteriéri alebo vonku. Väčšina párov sa však rozhodne zapáliť si prskavky v exteriéri, keď je už vonku tma. Aby to fungovalo,vás svadobný fotograf sa dohodne so svojou svadobnou kapelou alebo DJ-om, oznámia to všetkým hosťom v určitý čas, aby sa zhromaždili pred sálou, dôležité je tiež oznámiť účel odchodu hostí, aby sa predišlo chaosu a nedorozumenia. Prskavky môžete rozdávať hosťom alebo ich nechať na viditeľnom mieste hneď vedľa východu z miestnosti (najlepšie tu nechajte aj odkaz, ktorý vás nabáda, aby ste si ich vzali so sebou pri odchode, a nechajte kapelu alebo DJa zdôrazniť, že je to dôležité).Potom sa už organizovania chopí fotograf na svadbe alebo kameraman na svadbe aby tieto krásne chvíle boli zvečnené na svadobných fotografiách a svadobnom videu.Čo by ste si mali pamätať? Počet ohňov a zapaľovačov nezabudnite prispôsobiť počtu hostí. Ak dáte svojim hosťom príliš málo zapaľovačov, proces zapálenia bude trvať príliš dlho a nestihnete všetko pripraviť včas.

Nápadité obrázky s prskavkami!

Samozrejme, netreba sa obísť svadobného fotografa! Dohodnite sa s ním vopred, aby sa mohol poriadne pripraviť. Povedzte mu aj o záberoch, na ktorých vám najviac záleží. Prskavky sa používajú nielen ako atrakcia sama o sebe, ale aj ako príležitosť na fantastické svadobné fotenie či svadobné video.

Sú zaujímavým a originálnym lákadlom pre mnohých svadobných hostí, najmä tých, ktorí sa s touto formou zábavy ešte nestretli

Ako si vybrať prskavky?

Nezabudnite, že majú všetky certifikáty EAC a CE. Ich dĺžka je spravidla od 16 do 90 cm. Najvhodnejšie na svadby však budú tie s dĺžkou 40-70 cm.

Zorganizujte akciu s prskavkami a na vašu svadbu budú účastníci určite ešte dlho spomínať! Ako dôkaz, že to naozaj stojí za to, si pozriete vaše nádherné svadobné fotografie!

Pridaj komentár