Zásnubné stretnutie – Stojí to za to?

Nikdy ste sa nad tým nezamýšľali? Nemyslíte si, že je to váš štýl? Myslíte si, že je to strata času?

Nebojte sa – väčšina párov si to spočiatku myslí.

A predsa je zásnubná seansa čoraz populárnejšia a tento jedinečný suvenír neoľutujete. Prečo? Pretože zásnubné fotky a videa sú predovšetkým skvelá zábava.

Rýchlo zabudnete na strach, pochybnosti a stres. Medzi vtipmi, námetmi na rozhovor, krok za krokom, sa fotky a videá robia samé.

A mimochodom – je naozaj ľahké uvoľniť sa a civieť na budúceho manžela/manželku.

svadobný portrét

SOUVENÍR VO VAŠOM ŠTÝLE

Prezeráte si občas fotky a videa z výletov, rande a stretnutí ,a ľutujete, že ich je málo alebo vám chýbajú zábery, ktoré nie sú robené z ruky? Snívate o krásnom portréte či videu kde môžete zachytiť slova svojej lásky.

Toto je šanca ušité špeciálne pre vás. Vy si vyberáte outfity, v ktorých sa cítite dobre a chcete to zvečniť na videu, rozhodujete o atmosfére a mieste fotografií. Môžeme sa stretnúť v srdci mesta alebo v súkromí prírody, môžete ma vziať aj na svoje jedinečné miesta – prvé rande, prvý bozk, miesto žiadosti o ruku, obľúbené miesto na prechádzky či piknik. Toto je príležitosť sústrediť sa len na vás dvoch a vašu lásku – bez stresu a prehnanej prípravy. Nemáte radi prílišnú eleganciu a formálnosť. Ste skôr vtipkári ako romantici.

Zachytíme to na fotkách a na videu.

svadobná fotografia prstienky

SPOZNAJTE SVOJHO FOTOGRAFA A KAMERAMANA

A aká je výhoda zásnubných záberov? Môžeme sa navzájom spoznať a porozprávať sa!

Myslím, že je to veľmi dôležité. Všimol som si, že páry, s ktorými sme takéto sedenie predtým absolvovali, sa vo svadobný deň cítili pred objektívom oveľa sebavedomejšie. Prítomnosť známeho fotografa a kameramana počas príprav, obradu či pri outdoorových sedeniach je rozhodne menej trápna, ako pustiť do svojich intimít úplne cudzieho človeka. Najmä nevesty sú počas svadby pokojnejšie, keď ich fotografuje a natáča niekto, komu dôverujú. Sú uvoľnenejšie, nesnažia sa predstierať, cítia sa komfortnejšie, vstupujú do skvelej atmosféry, sústredia sa len na seba a svoj výnimočný deň a na záberoch sa hneď prejavia efekty!
V deň sobáša často nie je čas na to, aby sme sa viac porozprávali – zásnubné stretnutie  je skvelou príležitosťou, aby sme sa porozprávali o vašich očakávaniach a snoch.

ZBAVTE SA STRACHU Z KAMERY

Väčšina z nás sa hanbí pózovať pred kamerou. To je normálne. Málokedy máme možnosť postaviť sa pred objektív profesionálneho fotografa či kameramana, a preto to považujeme za stresujúci zážitok. Potom sa zamyslíme nad všetkými situáciami, keď sme sa fotili na občiansky preukaz alebo pas.

Na takomto zásnubnom sedení máme pre vás jedinečnú príležitosť odčarovať fotoaparát. Chceme vás vidieť smiať sa. Chceme, aby ste mali možnosť vidieť, že fotografie a videa môžu byť skvelou zábavou a príjemným spôsobom, ako spolu stráviť čas. A lepšie sa spoznať.

Nie je sa čoho báť.

fotografovanie zásnub

VÝHODY ZÁSNUBNÉHO SEDENIA

Počas príprav na svadbu, na rozdiel od zdania, nie sú chvíle ticha a sústredite sa len jeden na druhého. Mnohé páry sa na seba pozerajú z novej perspektívy , znovu nájdu svoju príťažlivosť.

Je to tiež dobrá príležitosť na zhotovenie pamätného portrétu , ktorý zarámujeme a pripravíme ako darček pre rodičov a starých rodičov . Určite bude vaša fotografia z takéhoto posedenia zavesená v ich domácnostiach hneď po svadbe. Je to lepším a trvácnejším suvenírom ako napríklad košíky s darčekmi. Fotografie zo zásnubného sedenia môžete použiť aj na pozvánky, darčeky pre svadobných hostí, výzdobu svadobnej sály alebo vložky do Knihy návštev.

svadobný portrét

ZA SKÚŠKU TO STOJÍ

Zásnubné stretnutie si nevyžaduje veľa prípravy a nezaberie príliš veľa času. Je to len jedno popoludnie strávené v príjemnej atmosfére, vďaka ktorému sa môžeme spoznať a rozptýliť mnohé z vašich obáv z našej spolupráce vo váš svadobný deň. Takto nám nemusíte slepo dôverovať, uvidíte, že sa fotografa a kameramana nemusíte hanbiť.